• 098 193 90 95
  • salessecurity1@primessecurity3.pp.ua

Розробка сайтів Дніпр

розробка сайтів в Дніпрі за низькими цінами

Якісна розробка сайтів в Дніпрі

Ми розробляємо сучасні, зручні та адаптивні веб-сайти будь-якого рівня складності, що приносять прибуток. Використовуємо тільки нові принципи світової практики розробки сайтів . Працюємо по Дніпру та всій Україні тільки на результат, без передоплати. Наші ціни завжди чесні і фіксовані. Забезпечуємо подальшу безкоштовну технічну підтримку і навчання управлінню сайтом. Гарантуємо індивідуальний підхід і терміни виконання.

Оберіть кращий пакет розробки сайту в Дніпрі

Дніпр Start
4000 грн до 5 днів
  • До 10 сторінок
  • Нескладний дизайн
  • Базові функції
Дніпр Premium
6000 грн до 10 днів
  • До 20 сторінок
  • Ускладнений дизайн
  • Багато функцій
Дніпр Business
8000 грн до 15 днів
  • Необмежено сторінок
  • Складний дизайн
  • Безліч функцій

Розробка сайтів в Дніпрі на вигідних умовах

Ми розробляємо сайти в Дніпрі та Україні, які не просто мають сучасний дизайн, але є дієвим інструментом заробітку або просування бізнесу. За 10 років практики ми набули величезного досвіду в розробці сайтів в Дніпрі , Україні і більш ніж 15 інших країн світу, з якими ми працюємо. Ми сформували свою власну концепцію і підхід до клієнтів, адже наш комплекс послуг по розробці сайтів різного рівня складності ідеально поєднується з кращим сервісом, умовами співпраці і ставленням до замовника. Звертайтеся - ми все зробимо. Розробка сайтів в Дніпрі і Україні - низькі ціни, відмінний сервіс, гарантія якості.

Всі наші Пакети розробки сайтів в Дніпрі включають:

Проста панель
управління
Захист від
вірусів
Захист від
спама
Захист від
doss атак
Захист від
shell скриптів
PHP 5.2 -
7.2 +
MySQL 5.5
підтримка
SSl
підтримка
Відповіді на часті питання

З нами ви не ризикуєте залишитися без сайту і грошей. Адже ми працюємо без передоплати, без авансових або поетапних платежів. Сайт оплачується коли він уже створений і вас в ньому все влаштовує. Немає ніякого ризику. Навіть часом з нами ви також не ризикуєте, адже у нас найкоротші терміни розробки сайтів в Дніпрі . Максимальні терміни розробки сайту середнього рівня складності - це 14 календарних днів.

Без сумніву ви постійно звертаєте увагу, що одні й ті ж продукти в різних магазинах можуть коштувати по-різному. Причому іноді з дуже великою різницею. Сфера розробки сайтів в цьому не виняток. Але ми за те, щоб не платити більше за одне і теж, а іноді і гірше. За 10 років ми оптимізували нашу роботу таким чином, що можемо запропонувати одну з найнижчих цін на ринку розробки сайтів в Дніпрі . Ми не чекаємо місяцями одного або двох клієнтів, як роблять деякі інші наші колеги, щоб "здерти шкіру" і останнім у своїх замовників. Ми навпаки одночасно працюємо з багатьма клієнтами по Дніпру та всієї України по розробці сайтів, тому можемо запропонувати "оптову" ціну, як в "гарному" магазині. А висока якість наших веб продуктів - гарантована.

Ми ніколи не обмежуємо наших клієнтів у володінні сайтом і його складовими. Ми надамо вам всі дані доступу до вашого сайту: домену, хостингу, адміністративної панелі. Домен і хостинг реєструються тільки на ваше ім'я. Тільки ви будете абсолютним власником вашого сайту і всього, що з ним пов'язано. Чи не будете залежати ні від нас, ні від будь-кого іншого. Всі розроблені нами сайті в Дніпрі мають відкритий вихідний код і можуть обслуговуватися будь-яким за вашим бажанням. Все чесно, прозоро, відкрито. Саме таким повинен бути інтернет і розробка сайтів.

Заповнюєте форму в розділі Контакти на нашому сайті або по кнопці Замовити в описі кожного Пакета розробки сайтів в Дніпрі , після чого ми з вами зв'язуємося для уточнення деталей. Потім приступаємо до робіт по розробці вашого сайту і інформуємо вас про її ході.

Після розробки сайту вам більше не треба ні за що платити. Ніякої абонплати, щомісячних внесків або інших обов'язкових платежів. Ви платите раз на рік тільки за домен і хостинг за собівартістю, адже домен і хостинг потрібен для будь-якого сайту - такий принцип інтернету. Але це не дорого, близько 800 грн за все за рік. Перші 3 місяці хостингу ми надаємо в подарунок. І тільки в тому випадку, якщо ви вирішите проводити рекламну кампанію вашого сайту, замовити його просування - тоді за вашим бажанням і в рамках вашого бюджету, ви можете найняти нас або інших фахівців у галузі розкрутки сайту. Але це залежить виключно від вашого бажання, бюджету і поставлених вами завдань.

Звичайно, у нас є безкоштовний і преміум хостинг, за найнижчими цінами в Україні.

Як багато ми чуємо про "індивідуальний підхід" до кожного клієнта - в магазинах, банках, різних офісах. А чи дійсно він індивідуальний? На жаль далеко не кожен раз. Наш справжній індивідуальний підхід в розробці сайтів в Дніпрі полягає в тому, що разом з тим, що ми знаємо як краще в цілому, ми уважно вивчаємо індивідуальні смаки кожного нашого клієнта: переваги в колірної гами, загальної концепції, формату сайтів, приклади інших сайтів, що подобаються і т.д. Більш того, ми намагаємося підлаштовуватися під графік наших клієнтів, зручне для них спосіб спілкування і обміну інформацією і так далі. Звертайтеся до нас сьогодні! Відчуйте справжній індивідуальний підхід.

Розробка сайтів в Дніпрі і по всій Україні

Ми беремо на себе завдання створити технічно готовий до просування в пошукових системах сайт, з грамотним дизайном, який підвищить впізнаваність компанії і дозволить залучити нових клієнтів. Тому ми розглядаємо розробку і розробка сайту, як перший етап його успішного просування. Продуманий дизайн також сильно сприяє підвищенню конверсії «відвідувач - замовлення».

Розробка сайту починається зі складання докладної SEO-структури. На наступному етапі створюється детальний інтерактивний прототип майбутнього сайту. Наша веб-студія пропонує якісну розробку сайтів «під ключ» за вигідною ціною для успішного розвитку бізнесу і отримання прибутку. А також швидке просування сайту з виведенням його в Топ Google.

Розробка сайту в Дніпрі професійно і відповідально

Створити сайт можуть багато, але зробити ефективний інструмент на ринку інтернет-маркетингу - одиниці. Наше портфоліо красномовно говорить про нашу компетентності і про те, що ми дійсно знаємо, як розробити правильний, дієвий сайт.

Таким чином, розробка сайтів в нашій студії припускає весь цикл робіт - від реєстрації доменного імені до розміщення на хостингу при закінченні розробки сайту. Ми ведемо роботу з фізичними та юридичними особами незалежно від їх місця розташування. Серед наших клієнтів компанії Києва, Луцька, Одеси, Львова, Києва, Полтави, Харкова, Запоріжжя та всіх інших міст України.

×